Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 08.09.2023

grafická ikona, reproduktor
 

 
 

Oslavy 250. výročí

Město Kostelec nad Orlicí, Římskokatolická farnost a místní skupina České křesťanské akademie srdečně zvou na oslavy 250. výročí vysvěcení děkanského kostela sv. Jiří. Oslavy zahájí slavnostní bohoslužba v kostele sv. Jiří v neděli 10. září v 9:30 hodin a budou pokračovat odpolední komentovanou prohlídkou kostela a varhanním koncertem chrámové hudby.

Členská schůze ZO SPCCH

ZO SPCCH zve své členy na poprázdninovou členskou schůzi, která se bude konat dne 14. září 2023 od 14:00 hodin v Komunitním centru.

Koncert Trio

Dovolujeme si Vás pozvat na koncert Tria Collegium Marianum do kostela sv. Jiří dne 14. září od 19:00 hodin, který se koná u příležitosti 250. výročí vysvěcení kostela. Dobrovolné vstupné bude věnováno na obnovu historických varhan v kostele. Těšíme se na Vás.

Taneční pro páry

Kulturní dům Rabštejn připravuje Taneční pro páry. Základní úroveň je vhodná pro všechny, kdo se chtějí naučit nebo zopakovat základní kroky společenských tanců. První lekce bude v sobotu 23. září na sále kulturního domu Rabštejn. Přihlašovat se můžete v pokladně Rabštejna nebo na www.skrabstejn.cz.
 
Zodpovídá: Pavel Rzehák
Vytvořeno / změněno: 8.9.2023 / 8.9.2023 | Zveřejnit do: 8.10.2023
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém