Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Hlášení městského rozhlasu 08.06.2020

 

 
 

Zastupitelstvo města

Starosta města Kostelce nad Orlicí si dovoluje pozvat občany na veřejné zasedání zastupitelstva města, které se koná v pondělí 15.06.2020 od 16:00 hodin v sále Sdruženého klubu Rabštejn.

Odstávka elektrické energie

Společnost ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje plánovanou odstávku elektrické energie v pondělí 15.06.2020 od 7:30 do 16:30 hodin v ulici Trávnická. Přesný rozpis čísel popisných naleznete na webových stránkách města. V případě potřeby volejte bezplatnou linku společnosti ČEZ Distribuce na tel.: 800 850 860.

Počítačové kurzy pro seniory

Městský úřad Kostelec nad Orlicí, odbor sociálních věcí ve spolupráci s Obchodní akademií T. G. Masaryka nabízí možnost absolvování počítačových kurzů pro seniory našeho města nad 60 let. Kurzy budeme realizovat na podzim, a to jak pro začátečníky, tak i mírně pokročilé uživatele. Počítačové kurzy jsou kapacitně omezené, proto doporučujeme zájemcům podat přihlášky co nejdříve. Více informací na odboru sociálních věcí u paní Kovaříčkové.

Nález mobilního telefonu

V úterý 02.06.2020 byl před drogerií Teta nalezen mobilní telefon. Majitel si může telefon vyzvednout na podatelně MÚ.

Prodej zeleniny

Od pondělí 08.06.2020 po celý týden se bude na tržnici pod náměstím prodávat zelenina vypěstovaná v ČR.

Nabídka uhlí

TOP CENTRUM Žamberk, areál bývalé mlékárny, nabízí v letních slevách široký výběr baleného Bílinského uhlí, uhelných i dřevěných briket a pelet s osobním odběrem nebo dopravou až domů. Využijte příležitosti, nakupte si paliva za letní ceny a přihlaste se do velké soutěže o hodnotné ceny. Více na www.okpaliva.cz.

Oční ambulance Visus opět ordinuje

Oční ambulance Visus Kostelec nad Orlicí, se sídlem Pod Branou 331, již ordinuje v plném rozsahu a nadále i bez objednání.

Sběr železa Na Skále

Sbor dobrovolných hasičů - Skála upozorňuje spoluobčany, že v sobotu 13.06.2020 od 8:00 hodin provedou tradiční sběr železa na území Skály. Železo, prosím, nechte za plotem, rádi vše odneseme. Hasiči děkují za spolupráci. 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 5.6.2020 / 5.6.2020 | Zveřejnit do: 30.9.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém