Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Distribuce dezinfekčních prostředků

 

 
 

Vážení občané, město Kostelec nad Orlicí bude od úterý 7.4.2020 distribuovat občanům města, ročník narození 1955 a dříve, dezinfekční prostředky. Distribuce bude probíhat postupně do všech domácností dle místa trvalého pobytu osob, a to v čase od 10:00 do 20:00 hodin. Zajištěna je pracovníky úřadu, skauty a hasičskou jednotkou, kteří se na požádání prokáží průkazem s pověřením města.

Upozorňujeme, že distribuce je bezplatná a není třeba převzetí prostředků potvrzovat podpisem.  

STAROSTA MĚSTA FRANTIŠEK KINSKÝ UPŘESŇUJE DISTRIBUCI OCHRANNÝCH PROSTŘEDKŮ A DEZINFEKCÍ PRO OBČANY NAROZENÉ V ROCE 1955 A DŘÍVE.

Vážení spoluobčané,
bezplatná distribuce ochranných prostředků a dezinfekcí bude distribuována zhruba jednomu tisíci pěti stům občanů:

  • Dle řádné evidence obyvatel: Občanům narozeným v roce 1955 a dříve, kteří mají trvalé bydliště v Kostelci nad Orlicí a jeho přilehlých obcích.
  • Rozvoz zajistí: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kostelecká Lhota, SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kostelec nad Orlicí v obcích: Kostelecké Lhota, Kozodry, Koryta. Zaměstnanci Městského úřadu Kostelec nad Orlicí a Junák – český skaut Kostelec nad Orlicí: v Kostelci nad Orlicí.
  • Datum a čas distribuce: od úterý 7. 4. 2020 v čase od 10:00 do 20:00 hodin.
  • V případě, že nebudete zastiženi v místě svého trvalého bydliště: Dezinfekce a ochranné pomůcky vám distribuce dobrovolníků v igelitových taškách umístí na kliky vašich bytů, v případě rodinných domů na ploty.


Potvrzuji, že dobrovolníci i zaměstnanci úřadu manipulují s dodanými ochrannými prostředky v rukavicích a v ústních rouškách. Vozy, které budou zajišťovat dopravu pomůcek byly řádně dezinfikovány.

Děkuji všem zaměstnancům městského úřadu i výše jmenovaným dobrovolníkům, kteří se na distribuci ochranných prostředků a dezinfekcí s velkou profesionalitou a ochotou podílí.


František Kinský, starosta Kostelce nad Orlicí

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 7.4.2020 / 7.4.2020
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém