Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Covid Kostelci nad Orlicí opět překazil plány

grafická ikona, coronavirus
Vedení města se kvůli špatné epidemické situaci rozhodlo zrušit veškerý program plánovaný na první adventní neděli 28. listopadu včetně 15. Vánoční uličky a plánovaného rozsvícení vánočního stromu. 3. Charitativní koncert v podání Dashy a Pajky Pajk Quintetu.
 

 
 

Vážení spoluobčané,

bezprostředně po skončení brífinku vlády České republiky vás informuji, že se v tuzemsku zakazuje pořádání vánočních trhů. Vedení města Kostelec nad Orlicí se kvůli špatné epidemické situaci rozhodlo zrušit veškerý program plánovaný na první adventní neděli 28. listopadu včetně 15. Vánoční uličky a rozsvícení vánočního stromu. 3. Charitativní koncert v podání Dashy a Pajky Pajk Quintetu, který se měl v tento den uskutečnit v kostele sv. Jiří, bude proveden v náhradním termínu v 1. polovině roku 2022.

Děkuji celému organizačnímu týmu za veškeré vynaložené úsilí s přípravami rozsáhlého adventního programu s velkým množstvím doprovodných akcí, které se bohužel ani letos kvůli epidemii nakonec nemohou uskutečnit. Rovněž děkuji za odpovědný přístup všech kolegů radních, zastupitelů a zaměstnanců městského úřadu, kteří se operativně zapojili do jednání s Krajskou hygienickou stanicí Královéhradeckého kraje - územní pracoviště Rychnov nad Kněžnou a Ministerstvem zdravotnictví České republiky ve snaze ochránit zdraví našich občanů, které je samozřejmě prioritou.

Vážení spoluobčané, vyzývám vás k dodržování všech nařízení a doporučení vlády. Ve chvíli, kdy nemocnice v celé zemi čelí vysokému nárůstu pacientů, považuji jakékoli obcházení nařízení za bezohledné.

Děkuji vám všem, kteří se chováte vůči společnosti jako celku zodpovědně.

Za vedení města Kostelec nad Orlicí vám všem děkuji za trpělivost a pochopení. Pevně věřím, že se u jiných hezkých příležitostí setkáme nejpozději na jaře, až vlna respiračních onemocnění ustoupí.

Hodně zdraví vám všem.

František Kinský, starosta města Kostelec nad Orlicí


     
  • kulturní akce 28.11. zrušeny


 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 25.11.2021 / 25.11.2021
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém