Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Charitativní koncert Pavla Šporcla

Charitativní koncert Pavla Šporcla
V pátek 15. 9. se uskutečnil benefiční koncert houslisty Pavla Šporcla a Smilling String Orchestra ZUŠ Střezina Hradec Králové v chrámu sv. Jiří v Kostelci nad Orlicí ve prospěch naší organizace – Centrum Orion, z.s. z Rychnova nad Kněžnou.

 
 

     

Že bude tento koncert jedinečný, bylo poznat již na rychlosti prodávajících se vstupenek – velice brzy bylo vyprodáno, obsadila se i přidaná sedadla a byl zájem také o vstupenky ke stání.  

Byl to koncert opravdu úžasný, plný citu a energie. Ještě dnes v nás zní tóny originálních modrých houslí mistra Pavla Šporcla, které se za doprovodu jeho mladých kolegů ze smyčcového orchestru pod vedením Mikuláše Ježka, linuly celým prostorem krásného kostela. Obdivovali jsme také zpěv naší klientky - Lenky Löfflerové, která s úžasně silným hlasem zazpívala dvě písně, na klavír ji doprovázel nevidomý Pavel Diblík.  Pro Lenku to byl veliký zážitek, jedinečná příležitost zazpívat ve zcela zaplněném kostele.

Velice děkujeme panu Pavlu Šporclovi a paní Janě Dioszegi za tento benefiční koncert, Městu Kostelec nad Orlicí a paní Šárce Slezákové za organizaci, římskokatolické farnosti – děkanství Kostelec n. O. V neposlední řadě patří poděkování všem příchozím, kteří podpořili činnost Centra Orion - speciálně EEG Biofeedback – terapii pro zlepšení činnosti mozku. Více se nejen o této metodě, ale také o činnosti Centra Orion dočtete na webu www.centrum-orion.cz


Za Centrum Orion - PharmDr. Ilona Mikušová 

 
 
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > Charitativní koncert Pavla Šporcla

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém