Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

AQUA SERVIS spustil vyjadřovací portál

informace
Tuto službu využijí běžní žadatelé, kteří potřebují vybudovat vodovodní či kanalizační přípojku, případně jen potřebují vědět, jak daleko je vodovod či kanalizace od jejich pozemku. Určitě ji přivítají projektanti, kteří žádají o vyjádření častěji.
 

 
 

Vyjadřovací portál, který je přístupný z webových stránek společnosti www.aquark.cz, umožňuje pohodlné zadávání elektronických žádostí o vyjádření. Samotné zadání žádosti probíhá v pěti krocích. Žadatel zde doplní svoje kontaktní údaje, důvod žádosti a zájmovou lokalitu. Po úspěšném zadání žádosti dorazí žadateli potvrzovací email, ve kterém je shrnuta jeho žádost s uvedením čísla jednacího. Registrovaní žadatelé potom budou moci využívat určité výhody spočívající v předvyplnění údajů o žadateli či zobrazení sítí v mapě u zájmové lokality.

To, co již žadatel nevidí, je specializovaný software, ve kterém referentka vyjadřování podané žádosti eviduje, zpracovává a ze kterého hotové vyjádření odesílá na emailovou adresu žadatele. Oproti předchozímu způsobu, kdy každé vyjádření bylo sestavováno za pomoci šablon v textovém editoru, to je velký krok kupředu. V dohledné době bude možné některé typy žádostí zpracovat plně automaticky, kdy hotové vyjádření odejde žadateli na email v řádu desítek minut až hodin.

„Vyjadřovací portál minimalizuje nedostatky při zadávání, snižuje pravděpodobnost chyby či omylu díky rozsáhlé automatizaci, šetří náklady a zrychluje přístup k potřebným informacím“, dodal Bc. Jakub Dragoun, vedoucí zákaznického centra.

 
 
Zodpovídá: Martin Rýdel
Vytvořeno / změněno: 25.1.2019 / 25.1.2019
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém