Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Aktuality

 
 
 
     
 

Zobrazeno je 25 z celkem 59 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotace
7.3.2022Oznámení o zrušení ordinace
Vážení, oznamujeme Vám zrušení ordinace MUDr. Jaroslavy Boháčové. Odbor sociálních věcí vám pomůže s vyplněním a odesláním žádosti o předání zdravotnické dokumentace.
1.3.2022Poděkování starosty města
Starosta města František Kinský děkuje spoluobčanům za solidaritu a pomoc Ukrajině. Více informací v tomto článku.
28.2.2022Informace pro občany Ukrajiny
Informace pro občany Ukrajiny o poskytování zdravotních služeb. Více informací na webu www.kr-kralovehradecky.cz
28.2.2022Jak pomoci Ukrajině
Zveřejňujeme důležité informace pro všechny, kdo chtějí pomoci válkou zasažené Ukrajině a jejím obyvatelům.
28.2.2022Materiální pomoc Ukrajině v našem městě
Správa uprchlických zařízení si dnes ráno z Kostelce odvezla druhou velkou dodávku materiální pomoci pro ukrajinské maminky s dětmi.
25.2.2022Prohlášení starosty města k situaci na Ukrajině
Jako starosta města Kostelce nad Orlicí i jako občan České republiky odsuzuji ruskou invazi na Ukrajinu, která je aktem surové agrese proti svobodné zemi. Celé prohlášení naleznete v tomto článku.
23.2.2022Přijďte ukázat, co umíte
Ukažte, co umíte na 20. Kosteleckém posvícení. Pořadatelé posvícení touto cestou hledají a oslovují kreativní a akční lidi, kteří by chtěli na jarmarku své věci prodávat.
10.2.2022Velkoobjemové kontejnery pro rok 2022
Sběrná místa, termíny a časy přistavení velkoobjemových kontejnerů pro rok 2022. Více informací naleznete v tomto článku.
7.2.2022Nová etapa kulturního centra SK Rabštejn
Pro všechny zájemce jsou stále ještě v Kulturním domě Rabštejn vystaveny soutěžní návrhy architektonické soutěže „Sdružený Klub Rabštejn: Nová etapa kulturního centra v Kostelci nad Orlicí“
4.2.2022Úhrada místních poplatků on-line
Občané mohou nově uhradit poplatek za komunální odpad a poplatek ze psa prostřednictvím své platební karty nebo přes mobilní internetové bankovnictví.
20.1.2022Harmonogram svozu komunálního odpadu
Informace o termínech svozu směsného komunálního odpadu je nově možné získat na webu společnosti Marius Pedersen, která zajišťuje svoz komunálního odpadu v našem městě.
10.1.2022Dotace z rozpočtu města na rok 2022
Město Kostelec nad Orlicí vyhlásilo dotační programy z rozpočtu města pro rok 2022. Příjem žádostí je možný od 24. ledna 2022. Další informace na webu města.
22.12.2021Ceny vodného a stočného od 1.1.2022
Na základě nové kalkulace ceny pro vodné a stočné zpracované dle platných zákonů a vyhlášek Ministerstva financí ČR dochází k vyhlášení nové ceny za dodávku pitné vody a odvedení odpadních vod. Více informací v tomto článku.
13.12.2021Očkování dětí od 5 do 11 let
V Královéhradeckém kraji budou děti od 5 do 11 let očkovat pouze praktičtí lékaři pro děti a mládež. Samotné očkování dětí od 5 do 11 let by v kraji mělo začít v lednu 2022. Další informace na webu www.kr-kralovehradecky.cz
10.12.2021Podvodných zpráv vydávajících se za Poštu přibývá
Na Českou poštu se obrací stále více klientů s tím, že obdrželi podezřelý e-mail nebo sms vydávající se za zprávu státního podniku. Jedná se o tzv. phishingový útok a Česká pošta klienty upozorňuje, ať v případě že žádnou zásilku neočekávají na takové zprávy nereagují, neposkytují žádné údaje či dokonce peníze.
6.12.2021Psychoterapeutické konzultace pro pečující osoby zdarma
Jste přetíženi péčí o blízkého člověka? Nabízíme možnost psychoterapeutické individuální konzultace zdarma pečujícím osobám, a to v Kostelci nad Orlicí, nebo po domluvě online.
26.11.2021Provoz kontaktního místa Občanské poradny
Občanská poradna poskytuje pomoc občanům při řešení problémů každodenního života a při prosazování vlastních zájmů a práv, a také zajišťování prostoru pro osobní rozvoj a seberealizaci v jejich přirozeném prostředí a vztazích.
12.11.2021Slavnostní předání ocenění dárcům krve za rok 2020
V říjnu 2021 se konal již šestý ročník předávání ocenění dárcům krve. V tomto článku přinášíme krátké ohlédnutí včetně fotografií ze slavnostního předání ocenění.
8.11.2021Kostelečtí hasiči převzali nový dopravní automobil
6. listopadu proběhlo slavnostní předání nového dopravního automobilu kosteleckým hasičům do užívání.
27.10.2021Praktičtí lékaři začínají očkovat vakcínou Pfizer
Pro zájemce o očkování proti koronaviru jsou občanům k dispozici očkovací centra pro očkování s registrací i bez registrace, a to vakcínami Comirnaty (společnost Pfizer-BioNTech) nebo Moderna. Více informací v tomto článku.
8.11.2021Jak správně topit a ušetřit? Ekonomicky i ekologicky s pevnými palivy
Od 1. září 2022 bude zakázáno topit v kotlích horších než 3. třídy. Co to ale znamená? Jak se dozvím, jakou má můj kotel třídu? A jak správně v kotlích na pevná paliva topit?
21.10.2021Lidé budou moct vymazat své „veřejnoprávní“ dluhy, aneb novela "Milostivé léto"
Využijte příležitosti odepsat své dluhy v rámci zákona schváleného k odlehčení od dluhů.
21.10.2021Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů
Informace pro majitele nemovitostí, přes něž vede nadzemní elektrické vedení nebo na něž zasahuje ochranné pásmo vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s.
4.6.2021Požádat o výměnu končícího řidičáku lze elektronicky
Portál občana má novou funkci, kterou mohou ročně využít stovky tisíc řidiček a řidičů při výměně průkazu s končící platností. Místo návštěvy úřadu lze od června nově využít ePodání a poslat žádost elektronicky přes Portál občana s využitím datové schránky. Více informací na webu www.mdcr.cz
24.1.2022Telefonická krizová pomoc
Centrum duševního zdraví RIAPS v tomto roce rozšířilo své služby o Telefonickou krizovou pomoc. Služba je tu pro Vás nepřetržitě 24 hodin denně. Jsme připraveni Vám naslouchat, poskytnout informace, hledat společně s Vámi cestu, jak nepříznivou situaci zvládnout.

Zobrazeno je 25 z celkem 59 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Aktuality

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém