Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

2. Jaro v Kostelci - Velikonoční jarmark

2. Jaro v Kostelci - Velikonoční jarmark
Velikonoční jarmark v sokolovně je za námi. Všichni návštěvníci se občerstvili, nakoupili velikonoční dekorace a odcházeli svátečně naladěni na blížící se Velikonoce. Všem děkujeme za přípravu a pěkný průběh akce.

Foto: Šárka Slezáková

 
 
Všem děkujeme za přípravu a pěkný průběh akce. Množství stánků s velikonoční tématikou, rozmanité a vkusné výrobky jednoduché i složité vytvořené společně dětmi, žáky, učitelkami, asistentkami, vychovatelkami i vámi rodiči, stánky s občerstvením i něčím pro mlsný jazýček. Každý si určitě našel to své. Vše bylo doprovázeno vystoupením cvičenek z TJ Sokol Kostelec nad Orlicí, Mažoretky Marlen , rytmy sběrného dvora David Ander a Bublinádou klauna Bublína. Vystoupení to byla rozmanitá, nápaditá, zajímavá a milá. 
Stejně tak si obrovské poděkování zaslouží maminky z Klubu rodičů ZŠ Gutha Jarkovského, které se staraly o občerstvení návštěvníků. Ale i mnoho dalších jedinců ze spolků se na jarmarku podíleli - nelze všechny uvést, ale moc si jejich pomoci vážíme a děkujeme za ni. Snad se nemýlíme konstatováním, že se 2. ročník Jara v Město Kostelec nad Orlicí se vydařil. Těšíme se na ten příští v roce 2025. 
Spousty velikonočních dekorací je k vidění také ve vestibulu městského úřadu - vchod do spořitelny, kde probíhá výstava dětí z mateřských a základních škol našeho města. Přijďte se určitě podívat.
 
 

Zobrazeno je 24 z celkem 314 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 14  další stránka >
 
 

Zobrazeno je 24 z celkem 314 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 14  další stránka >
 
 
 
 

Kontext

Umístění: Galerie > Fotogalerie > 2. Jaro v Kostelci - Velikonoční jarmark

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém