Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Program oslav

Podrobný program naleznete na tomto odkazu.
 

 
 

PALACKÉHO NÁMĚSTÍ


STŘEDA 22. ČERVNA

18:00                      VOXEL (pop-folk), Kopřivnice                                                                                           
19:30                      MARTIN HARICH A W.A.F. (pop-rock), Slovensko                                                         


ČTVRTEK 23. ČERVNA      

19:00                      JAKUB SMOLÍK S KAPELOU (country-folk), Domažlice                                  


PÁTEK 24. ČERVNA

19:00                      NEBE (indie-rock), Havířov                                                                               


SOBOTA 25. ČERVNA

9:30                         PRŮVOD 25. SETKÁNÍ KOSTELCŮ, řazení v ulici Na Lávkách        
10:00                       SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ                                                                                   

                                starosta města F. Kinský a prezident Kostelců J. Nejedlo
10:10                       Z HISTORIE KOSTELCE – vystoupení žáků ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec n. O.          
10:40                       KrisKrossKvintet, Letem světem – mix skladeb, Kostelec nad Labem                 
11:00                       ZAHÁJENÍ BĚHU PRO ORION – charitativní akce na pomoc hendikepovaným dětem
11:15                       LOUTKOVÁ SPOLEČNOST RADOST – loutkové představení, Červený Kostelec              
12:00                       KÝČER, folklorní skupina z Turej Lúky, Slovensko              
                                                          
13:00                       HANÁCKÝ FOLKLÓRNÍ SOUBOR KOSÍŘ, Kostelec na Hané                                           
13:30                       MALÝ KOSÍŘ – pásmo říkadel a tanců, Kostelec na Hané                                   
13:45                       STAND-UP KOMIKA RADKA PETRÁŠE z pořadu Na stojáka, Brno                 
14:15                       O BUDULÍNKOVI A O ČERVENÉ KARKULCE, sborové pohádky                   
                                  Kostelecké dětské sbory Konipásek, Kvítek a Tůmy zahrají a zazpívají pohádky zhudebněné  
                                  Jaroslavem Uhlířem a otextované Zdeňkem Svěrákem.
15:00                       DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND, Praha                                                                         
16:00                       5PM JAZZ BAND (jazz), Kostelec nad Orlicí                                                      
16:50                       PŘEDÁNÍ ŠEKU S VÝTĚŽKEM PRO ORION                                                    
17:00                       MALÉ DIVADÉLKO PRAHA, O kohoutkovi a slepičce, Loutkové varieté                          
18:00                       FOLKÓRNY SÚBOR HÁJ, Slovensko                                                                  
18:30                       MAMATÝM, taneční skupina maminek s třásněmi, Kostelec nad Orlicí                              
19:45                       MAŽORETKY MARLEN, Kostelec nad Orlicí                                                     
20:00                       KAŠPÁREK V ROHLÍKU (Lo-Fi-crossover) bejbypank, Praha                                           


Programem provází moderátor Honza Dušek.

      koncert chrámových sborů - chrám sv. Jiří


SOBOTA 25. ČERVNA 


13:00–13:20           Svatojakubský chrámový sbor, Kostelec na Hané
13:25–13:45           Chorus angelicus, Kostelec nad Černými Lesy
13:50–14:10           Pěvecký sbor Radost, z. s., Kostelec u Zlína
14:15–14:35           KrisKrosKvintet, Kostelec nad Labem
14:40–14:55           Národopisný soubor „Kosteláci“, Kostelec u Kyjova
15:00–15:20           Svatojakubský chrámový sbor, Červený Kostelec
15:25–15:45           Smíšený pěvecký sbor Orlice, z. s., Kostelec nad Orlicí

doprovodný program oslav

ÚTERÝ 21. ČERVNA 

15:00–17:00           ARCHEOLOGIE (VŠUDE) KOLEM NÁS, budova ZŠ Gutha-Jarkovského
Výstava PhDr. Martiny Bekové z Muzea a galerie Orlických hor Rychnov nad Kněžnou.


PÁTEK 24. ČERVNA 

17:00                      AKADEMIE V AKADEMII, vnitřní dvůr Obchodní akademie. Vystoupí TJ Sokol Kostelec nad Orlicí – ženy, karate; Mažoretky Marlen Kostelec nad Orlicí;                    Přejetá žába – žáci OA TGM, Okteto ZUŠ F. I. Tůmy Kostelec nad Orlicí.

18:00–20:00           VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ, budova OA TGM,  Historie Kostelce nad Orlicí, Obchodní akademie TGM a Občanského Sdružení Orion.
                                PROMÍTÁNÍ HISTORICKÝCH A SOUČASNÝCH FILMŮ O KOSTELCI NAD ORLICÍ A ŠKOLE


19:30                      LETNÍ RETRO DISKOTÉKA, velký sál sokolovny, DJ J. Suchánek.                      

SOBOTA 25. ČERVNA 


  8:30–16:00           VÝSTAVA „KOSTELCE V KOSTELCI“ Jan Nejedlo, Klub seniorů Pohoda
  9:00–19:00           VÝSTAVA ŽELEZNIČNÍCH MODELŮ A KOLEJIŠŤ,Dům dětí a mládeže Kostelec n. O.
10:00–17:00           ŘEMESLNÝ JARMARK – GASTRO KOUTEK,  Palackého náměstí
11:00                      KOŠT VÍNA s cimbálovou muzikou, Kostelec u Kyjova, Jiráskovo náměstí
10:40–11:00           ARCHEOLOGIE (VŠUDE) KOLEM NÁS, budova ZŠ Gutha-Jarkovského
                               Moderovaná prohlídka s PhDr. Martinou Bekovou z Muzea a galerie Orlických hor.
11:00–18:00           VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ, budova OA TGM
                               Historie Kostelce nad Orlicí, Obchodní akademie TGM a Občanského Sdružení Orion.
13:00-15:00            STŘEDOVĚK,zahrada Mateřského centra Cvrček                     
                               Přijď si vyzkoušet lukostřelbu, šerm a další dovednosti.
13:00–13:20           ARCHEOLOGIE (VŠUDE) KOLEM NÁS, budova ZŠ Gutha-Jarkovského
                               Moderovaná prohlídka s PhDr. Martinou Bekovou z Muzea a galerie Orlických hor.
16:00–16:20           ARCHEOLOGIE (VŠUDE) KOLEM NÁS, budova ZŠ Gutha-Jarkovského
                               Moderovaná prohlídka s PhDr. Martinou Bekovou z Muzea a galerie Orlických hor.

  sportoviště


SOBOTA 25. ČERVNA


10:00                      K. O. RACE – adrenalinový běh pro širokou veřejnost, areál koupaliště
10:00–17:00           TURNAJ 2. LIGY JUNIORŮ,  softballové hřiště Pod Strání
                               Softballové atrakce pro širokou veřejnost.
10:30                      MALÁ KOPANÁ, SOUTĚŽ HASIČŮ,   Stadion mládeže
                                ŠACHOVÝ TURNAJ MEZI KOSTELCI, vnitřní dvůr Obchodní akademie TGM    

                               SPORTOVNÍ STŘELBA, Sportovní areál v Olešnici u Rychnova nad Kněžnou
                               VOLEJBALOVÝ TURNAJ, Víceúčelové sportoviště za Sokolovnou
                               STOLNÍ TENIS, Víceúčel. sport. herna Stadion mládeže                                                                 

                                FLORBALL,   tělocvična v zemědělské škole                                                                                                

                               TENIS,    L. T. C. tenisové kurty U Splavu           


Změna programu vyhrazena.  


 
 
Zodpovídá: Šárka Slezáková
Vytvořeno / změněno: 13.6.2016 / 13.6.2016
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém