Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube

1

Cesta: Titulní stránka

 

Přehled starostů

 

 
 

Purkmistři, starostové města v letech 1765 - 1945


  • Viktorin Antonín Jelínek (1765)
  • Václav Pivečko (1766)
  • Ignác Michal Vítek (1766 - 1790)
  • Ambrož Erben (1790 - 1792)
  • Václav Sedláček (1792 - 1795)
  • Ignác Pivečko (1796 - 1804)
  • Václav Jan Karas (1805 - 1828)
  • Daniel Doležal (1828 - 1841)
  • Ignác Karas (1842 -1871)
  • František Bednář (1871 - 1874)
  • Karel Perlhefter (1874 - 1886)
  • František Bednář (1886 - 1887)
  • Antonín Fiala (1887 - 1892)
  • Rudolf Kratochvíl (1892 -1899)
  • Alois Hájek (1899 - 1907)
  • správní komise za předsednictví Josefa Netyka (1907 - 1910)
  • Vincenc Hlaváček (1910 - 1913)
  • MUDr. Alois Smolík (1914 - 1919)
  • Josef Krejčík (1919 - 1945)

Předsedové Místního a Městského národního výboru a starostové města


  • MUDr. František Pups (5. 5. 1945 - 14. 6. 1945)
  • František Dočekal (14. 6. 1945 - 30. 6. 1946)
  • prof. Josef Píč (30. 6. 1946 - 24. 11. 1953)
  • Ladislav Sejkora (24. 11. 1953 - 1. 7. 1964)
  • Arnošt Kozma (1. 7. 1964 - 12. 2. 1970)
  • Josef Pech (12. 2. 1970 - 9. 2. 1976)
  • Stanislav Forche (29. 3. 1976 - 16. 6. 1986)
  • František Sejkora (16. 6. 1986 - 2002)
  • Ing. Ivana Červinková (2002 - 2011)
  • Ing. Jiří Bartoš (2011 - 2014)
  • František Kinský (2014)
 
Zodpovídá: Ing. Lenka Faltysová
Vytvořeno / změněno: 16.6.2015 / 16.6.2015
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > MĚSTO > Historie
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém