Kostelec nad Orlicí
Oficiální internetové stránky


Vyhledávání

 

Sociální sítě

  • Facebook
  • Youtube


Cesta: Titulní stránka

 

Informace pro cestující

informace
Mimořádná změna jízdních řádů od 1.5.2017
 

 
 

Královéhradecký kraj vydal informace o mimořádné změně jízdních řádů pro cestující s platností od 1.5.2017, kdy dochází ke zkrácení spoje 19 linky 660577 Rychnov nad Kněžnou – Hradec Králové s odjezdem v 5:35 hod. z Rychnova nad Kněžnou, který bude ukončen v Týništi nad Orlicí u železniční stanice. Ke zkrácení spoje dochází z důvodu zajištění spojení pro děti z Borohrádku, Žďáru nad Orlicí, Nové Vsi a Albrechtic nad Orlicí do školy v Týništi nad Orlicí.

Pro cestující je zajištěno následující alternativní spojení:

Cestující směr Hradec Králové mohou z Týniště nad Orlicí dál pokračovat vlakem nebo mají v relaci Vamberk – Hradec Králové možnost využít spoj jedoucí přibližně o 30 minut později – s příjezdem do Hradce Králové v 7:30 hod..

Pro cestující z Krňovic a Bělče nad Orlicí je zajištěn spoj s odjezdem z Krňovic v 6:15 hod., resp. z Bělče v 6:20 hod.. Upozorňujeme na dřívější odjezd spoje, cca o 15 minut oproti současnému stavu.

Podrobnější informace a nové jízdní řády naleznete na webových stránkách www.kr-kralovehradecky.cz. Královéhradecký kraj se omlouvá za komplikace a děkuje za pochopení.

 
Zodpovídá: Ivana Hrabinová
Vytvořeno / změněno: 21.4.2017 / 21.4.2017 | Zveřejnit od-do: 21.4.2017-1.6.2017
 

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém